GastronomieO Vaše chuťové pohárky se v našem hotelu postarají opravdoví mistři svého oboru! Hned několik členů kuchařského týmu naší restaurace je totiž držiteli gastronomického ocenění Grand Restaurant, které je národní obdobou slavného Michelinského průvodce! V rámci Mariánských Lázní se z celkového počtu zhruba tří set kuchařů může tímto oceněním pochlubit jen cca 15. Náš hvězdný kuchařský tým ve složení Martin Fehnl, Václav Černý a Vladimír Kudláček je zárukou, že si od nás hosté odvezou prvotřídní gastronomický zažitek.

Kvalitě naší kuchyně přikládáme velký význam, proto se u nás můžete těšit na bohaté snídaně a exkluzivní gurmánské zážitky z každodenního večerního tříchodového menu.

Večeře

V naší restauraci se zaměřujeme na tradiční kuchyni z českých lesů, luk a vod. Používáme sezónní lokální suroviny a bylinky si pěstujeme na vlastní zahrádce. Těšit se tedy můžete (nejen) na tradiční pokrmy v moderním podání, zvěřinové speciality a domácí gastronomii, inspirovanou bohatou okolní přírodou. Menu pravidelně obměňujeme, abyste si mohli vždy užít to nejlepší ze sezónních gastronomických trendů. Nahlédněte našim kuchařům “pod pokličku” a přečtěte si více informací na našem blogu.
Snídaně

Skvěle hodnocené jsou také naše bohaté snídaně, podávané formou švédských stolů. Najdete v nich vše, co potřebujete pro ideální start dne, zejména pak čerstvé produkty, které Vám dodají dostatek energie i pro náročné turistické nebo sportovní aktivity. Ti, co chtějí zůstat fit, mohou začít den třeba s celozrnným pečivem, chia semínky nebo zdravým smoothie koktejlem, pokud jste na sladké, zamilujete si naše vynikající palačinky i čerstvou domácí bábovku.
Obědy

Naše snídaně jsou natolik výživné, že obvykle zaženou našim hostům hlad na delší část dne, než jen na dopoledne, a obědy proto nejsou běžně součástí našich pobytových balíčků. Rádi Vám ale kdykoli vyjdeme vstříc na individuální bázi.

Odpolední kavárna a romantika v našem altánku

Během odpoledne si můžete na naší zahradě nebo v našich společenských prostorách dopřát výtečnou kávu a některý z domácích, vždy čerstvých dezertů (k nejoblíbenějším patří naše proslavené koláče - mrkvový, jablečný či sezónní borůvkový), nebo se osvěžit naší domácí bezinkovou limonádou.
Jsme tu pro Vás

Jako malý hotel jsme připravení vyhovět Vašim individuálním stravovacím potřebám a přáním - vegetariáni, celiaci i dietáři jsou u nás vítáni! Rádi pro Vás také připravíme oslavu narozenin nebo Vám přichystáme výživnou svačinu na celodenní výlet za krásami Čech.

Prohlédněte si naše aktuální menu a přijďte sami vyzkoušet umění našich kuchařských hvězd. Na našem blogu můžete poznat jednotlivé členy týmu naší restaurace a prohlédnout si fotografie našich gurmánských specialit.