SwissHouse Zahrada


Rozlehlá zahrada je jedním z našich největších pokladů. Dopřejte si snídani, odpolední čaj nebo večerní sklenku vína uprostřed uklidňující zeleně. Ukryjte se před horkým sluncem pod koruny stromů u našeho jezírka nebo se naopak uvelebte na lehátku a vystavte se hřejivým slunečním paprskům.


Během chladných večerů se můžete uchýlit do proskleného altánku, nebo se prohřát v naší netradiční finské sauně. Ta je populární obzvláště v zimním období, kdy můžete rozpálení vyskočit rovnou do sněhových závějí. V létě naopak pořádáme na zahradě grilování, hosté si tu také rádi pod slunečníkem vychutnávají naše osvěžující domácí limonády. Zahradu ale nepoužíváme jen pro Vaši relaxaci, pěstujeme na ní také domácí bylinky do naší restaurace.


Díky vyšší poloze a blízkosti bohatého lesa je zdejší klima i v horkých dnech příjemné, a místní rašeliniště a minerální prameny dokonce obohacují vzduch tak, že je prokazatelně prospěšný pro Vaše zdraví a přispívá ke zlepšení celkové kondice Vašeho organismu. Hotel leží v tiché a klidné části města, můžete si tak blízkost přírody užít opravdu naplno.


Vychutnejte si klidné slunečné odpoledne u dobré kávy s ochutnávkou našeho vyhlášeného domácího koláče. V naší zahradě si můžete po celý den nerušeně číst, nebo se v příjemné domácké atmosféře bavit s přáteli.