fbpx
menu-mobile

Hotel SwissHouse: Ideální místo pro vaši rodinnou či vícegenerační dovolenou.

Zavítejte do hotelu SwissHouse s celou rodinou a užijte si báječnou dovolenou plnou pohody, odpočinku i zábavy.

Myslíme na rodiče či prarodiče, kterým dopřáváme požitek z relaxace při lázeňských a wellness procedurách a při delikátních gastronomických zážitcích. Zároveň nezapomínáme na nejmenší návštěvníky. Aby se u nás děti cítily jako v ráji, připravili jsme pro ně velký dětský koutek s možností vyběhnutí do zahrady a řádění na trampolíně. Dětské postýlky a jídelní židličky jsou samozřejmostí.

Pohoda a dobrá nálada našich hostů je pro nás na prvním místě. Neustále se snažíme nacházet nové cesty, jak pobyt v hotelu SwissHouse udělat ještě příjemnější.  Proto v rámci našich pobytových balíčků nabízíme Rodinné balíčky, jejichž součástí je vstup do mariánskolázeňského Animačního klubu Coolonáda. Navíc pro vás můžeme zajistit chůvy, které se o vaše ratolesti postarají po dobu vaší masáže, kulturních zážitků, romantiky ve dvou nebo v době snídaní či večeří. 

TIP: Unikátní přírodní park Prelát

Jen 10 minut pěší chůze vás bude dělit od unikátního přírodního parku Prelát, který jako stvořený pro odpoledne strávené na čerstvém vzduchu. 

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších míst pro děti v Mariánských Lázních, které najdete na okraji města u železniční trati na Karlovy Vary. Vodní svět, houpačky, prolézačky, tobogán, ohniště, lanové hřiště, pískoviště, obří dřevěná mašinka, rybník, potok, Prelátův pramen, čistý vzduch, skvělá atmosféra, prostě rodinná idyla.