Vybavení hotelu


Boutique Hotel SwissHouse prošel začátkem roku 2018 kompletní rekonstrukcí a naši hosté si tak mohou užívat nejen pohodlné a kvalitní vybavení, ale také svěží a originální design nových pokojů i ostatních hotelových prostor.
Součástí hotelu je:

Mezi nejlépe hodnocené patří naše butikové apartmány, zařízené v moderním designu, nebo apartmány s rozlehlou koupelnou a romantickou vanou. Nabízíme pokoje čtyř kategorií, od dvoulůžkových o velikosti 20 m2, přes kategorii Deluxe o velikosti 25 m2 a dvoupokojové apartmány o rozloze 30 m2, až po prosvětlenou dependance s celkovou podlahovou plochou 60 m2.
V interiérech se zaměřujeme na jednoduchost a kvalitu - ulehnete tak do kvalitních postelí s novými matracemi od FBF Bed & More, v restauraci se pohodlně usadíte na židlích od tradiční české značky TON a v našich butikových pokojích, okořeněných špetkou moderního designu, si můžete posvítit třeba ikonickou lampičkou značky Tolomeo Artemide.
Pokoje jsou vyzdobeny sbírkou reprodukcí uměleckých plakátů Národní Galerie v Praze, Mnichově a Berlíně, stejně jako část společných prostor, proměněných v malou hotelovou galerii. Kromě plakátů z výstav moderního umění si v ní můžete prohlédnout sochy od sochaře Tilla Ettla nebo historické fotografie Mariánských Lázní.

Prohlédněte si jednotlivé typy pokojů v hotelu SwissHouse.